Par mums

Sunward ir 44 lielākais celtniecības tehnikas ražotājs pasaulē un ir starp 20 lielākajiem ekskavatoru ražotājiem pasaulē. Sunward ir izteikts līderis starp Ķīnas celtniecības tehnikas ražotājiem tieši ekskavatoru izstrādē un ražošanā. Sunward ražo vairāk nekā 100 veidu tehnikas vienības, pilnu klāstu ar kāpurķēžu ekskavatoriem no 1t – 46t.

Sunward ir vairāk nekā desmit gadu pieredze Eiropā ar pārdotajām 7000 vienībām, kas aptver lielāko daļu Eiropas Savienības valstu. Tas ir lielākais Ķīnas celtniecības tehnikas ražotājs un tirgotājs Eiropas Savienībā. Sunward ir tehnikas un rezerves daļu noliktava Beļģijā, kas garantē klientiem sniegt tūlītēju tehnisko, servisa atbalstu un rezerves daļu piegādes 24h laikā.

Sunward pārstāvis, Arsenal Industrial, 4 gadu laikā ir importējis un pārdevis Baltijas valstīs vairāk kā 100 miniekskavatorus un iekrāvējus. Prakstiski visi Sunward miniekskavatri ir pieejami ātrai piegādei 1 līdz 2 nedēļu laikā no Beļģijas noliktavas.

Arsenal Industrial ir viens no vadošajiem celtniecības tehnikas un iekārtu iznomātājiem un tirgotājiem Baltijas valstīs. Arsenal tehnikas nomai ir ilggadēja būvniecības tehnikas un iekārtu nomas un pārdošanas pieredze. Mūsu kompetentā komanda vienmēr atradīs labāko risinājumu starp dažādiem moderniem tehnikas piedāvājumiem, kā arī nodrošinās kvalitatīvu un ātru apkalpošanu visā Baltijā un Polijā.